Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürümüz Prof. Dr. Sencer Buzrul’un Koordinatörlüğünü Yaptığı “Fen Bilimleri ve Mühendislik Uygulamaları için Excel” Etkinliği TÜBİTAK Tarafından Desteklenmeye Layık Görüldü

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürümüz Prof. Dr. Sencer Buzrul’un Koordinatörlüğünü Yaptığı “Fen Bilimleri ve Mühendislik Uygulamaları için Excel” Etkinliği TÜBİTAK Tarafından Desteklenmeye Layık Görüldü Koordinatörlüğünü Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürümüz ve Gıda Mühendisliği Öğretim Üyemiz Prof. Dr. Sencer Buzrul’un yaptığı "Fen Bilimleri ve Mühendislik Uygulamaları için Excel (Etkinlik no: 1129B372100408)” isimli etkinlik TÜBİTAK tarafından 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği Programı kapsamında desteklenmeye layık görüldü.

Söz konusu etkinlikte Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Gonca Bilge eğitmen, Elektrik-Elektronik Bölümü Araştırma Görevlimiz Hasan Basri Öksüz ise yardımcı personel olarak yer alacaktır.

Bilimsel eğitim etkinliğiyle ilgili tüm bilgilere (diğer eğitmenler, konu başlıkları, başvuru, katılım şartları, kayıt yaptırma vd.) aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:
https://projeler.sdu.edu.tr/mode/eanse/